Хоч і світломаскувальний режим ніяк не впливає на ракетні обстріли Чернігівщини, але його дотримання необхідне для інших потреб обороноздатності Чернігівщини.
Про це в ефірі програми «Праймвечір. Акценти» на "Українському радіо: Чернігівська хвиля" розповів начальник ОВА В’ячеслав Чаус.
«На сьогодні світломаскувальний режим діє на всій території області. Світло точно не впливає на координати тих російських ракет, які літають, але увімкнене світло — це знімки супутника, розвідка БПЛА та літаків, що дозволяє ідентифікувати деякі речі. Саме через це, така заборона зараз є в області», — сказав Чаус.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВІДПОВІВ, КОЛИ ЗНІМУТЬ ЗАБОРОНУ НА ВИЇЗД ЧОЛОВІКІВ З УКРАЇНИ
За словами начальника ОВА, питання доцільності подальшої дії режиму світломаскування в регіоні розглядатимуть на наступному засіданні ради оборони області.