Зоря за 14 хвилин розгромила Олександрію в УПЛ

Стартовий матч 14-го туру чемпіонату України з футболу закінчився впевненою перемогою луганчан.

Несподіваним розгромом Олександрії від Зорі стартував сьогодні, 18 листопада, 14-й тур чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги.   Зазначимо, що обидва колективи перед очною зустріччю входили у лідируючу групу, а тому вболівальники чекали рівної боротьби. Так і було, але тільки у першому таймі, після якого на табло горіли цифри 0:0.   Все змінилося у другій половині, а точніше за 14 хвилин у середині тайму. З 62-ї по 76-у хвилини номінальні господарі забили відразу чотири голи. Дубль на рахунку Богдана Бутка, ще по разу відзначилися Сергій Булець і Денис Антюх.   На це гості змогли відповісти лише голом престижу, забитим зі штрафного досвідченим Сергієм Рибалкою. Так суддя Арановський зафіксував розгромну перемогу Зорі на стадіоні Динамо 4:1.   УПЛ. 14-й тур   Зоря – Олександрія – 4:1   Голи: Бутко (62, 70), Булеца (68), Антюх (76) – Рибалка (78)   Попередження: Кирюханцев (50), Батагов (59) – Дячук (89)   Зоря: Мацапура, Бутко, Батагов, Імереков, Данченко, Чурко, Бражко, Антюх (Нагнойний, 81), Булеца (Алефіренко, 81), Кирюханцев (Вантух, 67), Мишньов (Русин, 67).   Олександрія: Білик, Бабогло, Мірошниченко, Цуриков, Рибалка, Бондаренко (Дячук, 85), Дришлюк (В. Волошин, 69), Третьяков (Копина, 80), Кожушко (Шулянський, 80), Костишин (Ковалець, 81), Демченко.