5 порад, як вдало обрати вирівнювач для волосся

Професійні перукарі і просто поціновувачі стильних зачісок не уявляють своєї роботи без використання випрямлячів для волосся, оскільки саме з їх допомогою можливе створення модних укладок та красивих образів. Перелік інструментів для вирівнювання волосся надзвичайно великий, вони різняться між собою за зовнішньою формою та кольором, призначенням, виконуваними функціями. Різноманітний асортимент утюжків представлений на сайті https://www.rowenta.ua/ДОГЛЯД-ЗА-ВОЛОССЯМ/Вирівнювачі/c/straighteners.

Вибираємо за типом покриття пластин

Найголовнішим елементом конструкції утюжка, який найбільш впливає на кінцевий результат випрямляння волосся, є тип пластин та їхнє покриття. Сучасні виробники застосовують в основному три види пластин: керамічні, турмалінові та титанові пластини.

Поверхня керамічних пластин достатньо гладка, завдяки чому волосся по них легко ковзає, вони досить швидко і рівномірно нагріваються. Як недолік – поверхня пластин дуже делікатна тому при неакуратному користуванні утюжком можливе її пошкодження.

Більш сучасними є турмалінові пластини, покриття яких створене за допомогою нанесення пилу напівдорогоцінного каменя – турмаліну. Такі пластини сприяють значно кращому ковзанню волосся, вони міцніші від керамічних, більш витривалі та довговічні. Під час нагрівання турмалін виділяє негативні іони, які сприяють закриттю лусочок на волоссі, тим самим зберігають його природну вологість і роблять його м’яким і блискучим.

Новітнім видом покриття для пластин є титан, який нагрівається рівномірно, є надзвичайно стійким до високих температур, міцним і витривалим. Титанові пластини сприяють ідеальному ковзанню волосся, до нього не прилипають різні засоби, що попередньо використовувались для укладки волосся, а кінцевий результат випрямляння є більш тривалим.

Обираємо сучасні варіанти покриття

В сучасному виробництві випрямлячів для волосся використовуються комбінації перелічених вище матеріалів, які поєднують в собі їхні найкращі характеристики.

В асортименті компанії Rowenta.ua представлені утюжки для волосся з декількома варіантами покриття пластин, а саме: кашемір-кератиновим, кераміко-турмаліновим, керамічним, кератиново-турмаліновим та «Ultra Shine Nano Ceramic» покриттям.

Зокрема, утюжок для волосся Rowenta Premium Care Brush&Straight має ексклюзивне покриття для пластин Cashmere Keratin та вбудовану щітку з натуральної щетини, за допомогою яких волосся ідеально вирівнюється та зберігає природний об’єм. За допомогою покриття пластин Nano Ceramic у вирівнювача волосся LISS&CURL ULTIMATE SHINE забезпечується максимальний блиск та м’якість волосся. У випрямляча Liss & Curl з лінійки Rowenta for Elite Model Look форма пластин заокруглена, завдяки чому можливе створення природних хвиль і кучерів волосся.

Застосування технології іонізації

В сучасних моделях випрямлячів широко застосовують пристрій для генерації негативно заряджених іонів, які стимулюють закриття лусочок волосся. Завдяки іонізації суттєво зменшується об’єм витраченої волоссям вологи, з нього знімається статична електрична напруга. В деяких моделях функцію іонізації виконує своєрідна «іонна гармата», яка випромінює іони направленим «променем».

Покриття пластин Keratin & Tourmaline та генератор іонів в моделі ROWENTA For Elite OPTILISS сприяють досягненню приголомшливого результату при укладанні волосся, зберігаючи його природний блиск та пухнастість.

Звертаємо увагу на наявність регуляторів температури

Окремі моделі випрямлячів для волосся обладнані регуляторами температури, оскільки правильно обраний температурний режим в залежності від виду волосся допомагає зберегти волосся здоровим і забезпечує відмінний результат. Розрізняють механічні регулятори температури та електронні, більш досконалі, які з високою точністю витримують задану температуру нагрівання пластин. Деякі моделі мають цифровий дисплей контролю температури або LED індикатори.

Утюжок для волосся ROWENTA SF4210F0 2 в 1 Liss & Curl має LCD дисплей, за допомогою якого здійснюється контроль температури в діапазоні від 95°С до 230°С для максимальної адаптації типу волосся.

Обираємо вироби компанії Rowenta

Компанія Rowenta.ua є офіційним представником торгової марки Rowenta в Україні. Вирівнювачі для волосся від компанії Rowenta – це гарантія якості і надійності. За допомогою сайту можна замовити різноманітні моделі утюжків Rowenta та отримати гарантію на їх ремонт і обмін відповідно до європейських стандартів.