Аріс – Колос: де дивитися онлайн матч кваліфікації Ліги Європи

Аріс – Колос: де дивитися онлайн матч кваліфікації Ліги Європи
/ facebook.com/fckoloskovalivka

Український клуб «Колос» 17 вересня дебютує у єврокубках. У рамках другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи українці зіграють проти грецького «Аріса». Переглянути гру можна онлайн та по телебаченню в Україні.

Правами на трансляцію матчів Ліги Європи в Україні володіє винятково група каналів «Футбол 1/2/3». Саме на каналі «Футбол 1» і буде пряма трансляція матчу «Аріс» – «Колос», пише 24 канал.

До теми Стало відомо, який арбітр розсудить дебютний матч «Колоса» в Лізі Європи

Початок трансляції матчу «Аріс» – «Колос» о 20:55, сам матч розпочнеться о 21:00.

Де дивитися матч «Аріс» – «Колос» онлайн

Дивитися легально онлайн матч «Аріс» – «Колос» можна на відеосервісі Oll.tv. Однак доступ до трансляції платний та вимагає реєстрації.

Абонемент на перегляд матчів каналів «Футбол 1/2/3» обійдеться в 109 гривень на місяць. Ці ж канали, а також додатково Setanta Sport обійдеться в 139 гривень на місяць.

Компанія також пропонує підписку xtra sport oll inclusive, куди входять не лише спортивні канали. Однак вона обійдеться у 189 гривень на місяць.

Матч онлайн можуть переглянути й власники договорів з інтернет-провайдером «Воля». У них є можливість дивитися матчі Ліги чемпіонів та Ліги Європи в їх додатку «Воля TV» за 29 гривень на 30 днів. За доступ до більшої кількості спортивних каналів абонплата становить 59 гривень на 30 днів.

Источник