«Армія РФ обстрілює тимчасово окуповані пункти Херсонщини та звинувачує у цьому ЗСУ» — пресофіцер тактичної групи «Грім»

За інформацією: Суспільне Херсон.

Фото: Генштаб ЗСУ/Facebook

На Херсонщині російські військові обстрілюють населені пункти, які знаходяться під їх окупацією та звинувачують у цьому ЗСУ. Про це в ефірі загальнонаціонального марафону повідомив пресофіцер тактичної групи "Грім" Дмитро Плетенчук.

"Обстріли відбуваються майже щодня. Вони з‘ясовують в якому районі більше людей не йдуть на колаборацію, де більше людей мають проукраїнську позицію і з власних мінометів наносять вогневе ураження по цих районах. А у цьому обвинувачують ЗСУ. Там вони посилили поліцейські заходи. Людей грабують, ґвалтують. Тактика у них залишається незмінною", — каже Плетенчук.

Як розповів пресофіцер тактичної групи "Грім", також на лівобережжі спостерігають, як окупанти виїжджають з деяких населених пунктів. Зокрема, такі ротації бачили в Снігурівці.

"Якась група колаборантів виїжджає на ротацію додому і везе награбоване. Поки казати, що це є реакція на якісь наші дії, я б не став. Єдине у мене виникає питання, коли вони їдуть в напрямку Криму, що вони будуть робити, коли Крим стане островом?", — говорить Дмитро Плетенчук.

Що відомо

  • 14 березня війська РФ завдали ракетного удару по об’єкту цивільної інфраструктури населеного пункту Іванівка Херсонської області. Є постраждалі серед місцевого населення та пошкоджено як мінімум один приватний будинок.
  • 15 березня армія РФ 78 разів била по Херсонській області. Застосували 396 снарядів важкої артилерії та РСЗВ "Град". 7 разів обстріляли обласний центр. 27 снарядів влучили у житлові квартали, приватні й багатоквартирні будинки, територію підприємства. Четверо людей поранені.

Новости Украины