За інформацією: Суспільне Суми.

“Швидка” після атаки РФ. Олег Григоров
Вночі російська армія вдарила по "швидкій" у Глухівській громаді. Постраждали троє медиків.
Про це написав начальник Сумської ОВА Олег Григоров.
Медикам оперативно надали допомогу, їхнім життя нічого не загрожує, уточнив Григоров. Мова про чоловіків 25, 52 і 57 років, уточнили у поліції. Атака сталася 11 квітня близько 23:20.
У медиків діагностували осколкові поранення, контузії та гостру реакцію на стрес. РФ вдарила по "швидкій" під час транспортування пацієнта до лікарні, повідомили у Сумському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Також 11 квітня РФ безпілотником атакувала автівку у Свеській громаді — поранений 59-річний водій.
У прокуратурі написали: "Так виглядає перемирʼя на Сумщині".
Лідер РФ Володимир Путін оголосив Великоднє перемир'я з 16:00 11 квітня, до закінчення доби 12 квітня. Український президент Володимир Зеленський відповів, що Україна неодноразово пропонувала припинення вогню — "і буде діяти відповідно".
