Баскетболіст заїхав з ноги в щелепу супернику під час матчу НБА

Удар ногою в щелепу під час матчу
/ Кадр з відео

У матчі другого раунду плей-офф НБА між «Бостоном» та «Торонто» стався доволі неприємний інцидент – гравець «Рапторс» Паскаль Сіакам вдарив ногою в обличчя суперника.

Кпізод стався в першій чверті матчу під час атаки «Бостона». Центровий Даніель Тайс отримав м’яч під кільцем «Торонто». Саікам, який не зумів заблокувати пас у стрибку, у падінні намагався ногою завадити супернику зробити кидок. Але зробив це вкрай невдало. Сіакам ногою вдарив Тайса в обличчя.

Нагадаємо: ЛеБрон Джеймс здійснив блискучий данк у програному матчі НБА: відео

Та одразу після цього епізоду Сіакам попросив вибачення в суперника. Попри доволі неприємний удар, Тайс продовжив гру. І навіть здійснив штрафні кидки після порушення. Загалом він зіграв в цьому матчі понад 30 хвилин, набравши 15 очок та зробивши 8 підбирань.

Відео моменту удару в щелепу під час матчу

Сам матч закінчився перемогою «Бостона» 111:89. Тепер «Селтікc» ведуть в серії 3:2.