Батько Ф’юрі: Тайсон готовий битися ще чотири роки. Навіщо йому завершувати кар’єру, коли він на декілька ліг вище за інших?

Батько Ф’юрі: Тайсон готовий битися ще чотири роки. Навіщо йому завершувати кар’єру, коли він на декілька ліг вище за інших?

Тайсон Фьюри. Фото — Getty Images

Джон Ф’юрі, батько чемпіона світу за версією WBC у суперважкій вазі Тайсона Ф’юрі, розповів, коли його син може завершити кар’єру. За його словами, у Тайсона поки немає причин йти на пенсію.

“Я думаю, що він готовий битися ще чотири роки. Ніщо не викликає у нього стрес, і він насолоджується своєю роботою. Тайсон вже закінчував кар’єру, і йому не подобається сидіти на пенсії. Якось він сказав мені, що без боксу в нього нічого немає”, – сказав Джон Ф’юрі.

“Я думаю, що Тайсон буде одним з найбільш довгограючих чемпіонів за багато років. Якщо подивитися на його опозицію, то навіщо йому завершувати кар’єру, коли в даний момент він на декілька ліг вище за всіх інших? Коли ти попереду всіх інших бійців, продовжуй розважати публіку”.

“Його фанатська база росте, то чому ж йому йти на пенсію? Якщо ти можеш розважати людей у цьому нудному світі, в якому ми зараз живемо, то продовжуй це робити”.

Ф’юрі наступний бій проведе з екс-чемпіоном UFC Френсісом Нганну 28 жовтня в Ер-Ріяді. Також представники Тайсона ведуть переговори про об’єднавчий поєдинок з чемпіоном світу WBO/WBA/IBF/IBO Олександром Усиком, який може відбутися на початку 2024 року.

Джерело

Новости Украины