Чемпіонка US Open 2021 поступилася на старті і втратить 70 місць рейтингу

Британській тенісистці Еммі Радукану дорого коштуватиме поразка від француженки Алізе Корне у першому колі.

Сенсацією завершилося перше коло на US Open 2022. Чемпіонка торішнього турніру Емма Радукану з Великобританії програла вже на самому старті.

Британка так і не змогла подолати спротив досвідченої француженки Алізе Корне, програвши за 100 хвилин у двох сетах з однаковим рахунком 3:6.

Цей провал дорого коштуватиме спортсменці. Через те, що Радукану не змогла захистити очки, зароблені торік, вона втратить одразу 70 місць у наступному рейтингу.

При цьому у Корне подвійна радість. Окрім перемоги над однією із фавориток, француженка встановила унікальне досягнення. Лише вихід на корт дозволив їй встановити рекорд за кількістю зіграних поспіль турнірів Grand Slam в основній сітці.

З 2007 року Корне брала участь у всіх 63 ТВШ без винятку! При цьому лише один раз їй вдалося дістатися чвертьфіналу.