Світоліна оновила антирекорд на Ролан Гаррос

Фото: Getty Images Еліна Світоліна

Еліна Світоліна встановила унікальний антирекорд на кортах Ролан Гаррос.

Українська тенісистка Еліна Світоліна встановила неприємне досягнення на Ролан Гарросі.

Нагадаємо, у чвертьфіналі вона зустрілася зі своєю співвітчизницею Мартою Костюк, яка змогла здобути перемогу в трьох сетах.

В результаті Костюк стала першою українкою в історії півфіналів відкритого чемпіонату Франції, тоді як Світоліна додала до свого активу лише антирекорд.

Для українки це вже шосте поразка у чвертьфіналі Ролан Гарроса – за цим показником вона тепер займає перше місце.

Раніше лише Олена Сукова та Томмі Робредо по п’ять разів не проходили далі чвертьфіналу турніру.

Нагадаємо, що Світоліна пройшла у чвертьфінал Ролан Гаррос.

Костюк виграла українське дербі у Світоліної на Ролан Гаррос

Джерело

Avatar photo
Олександр Кравченко/ журналіст

Редактор та автор матеріалів ua-news.in.ua. Спеціалізується на моніторингу суспільно-політичних подій, регіональних новин та офіційних повідомлень державних органів.

Працює з відкритими джерелами інформації, займається перевіркою фактів і структуризацією новинних потоків, щоб читачі отримували зрозумілу та актуальну картину подій.

На ua-news.in.ua відповідає за оперативність публікацій, редакційну перевірку матеріалів та оновлення новин відповідно до нових даних.

Новини України