Чернігівське підприємство презентувало в США унікальний нашийник

Компанія Collar, яка виробляє товари для тварин, днями запустила в серійне виробництво нашийники, які покликані полегшити життя власникам чотирилапих друзів у разі їх зникнення.

Суть новинки в тому, шо на нашийнику для собак чи котів нанесений QR-код, за допомогою якого власник тварини і людина, що її знайшла можуть отримати максимум інформації.

Власник може зареєструвати тварину через сервіс Animal ID, зазначивши усі важливі подробиці: ім’я, породу, вік, стан здоров’я (в тому числі можливі алергії), тощо. Також можна вказати інформацію про себе – адресу, контакнтий телефон чи інші варіанти для зв’язку.

В свою чергу людина, яка знайде собаку чи кота, просканувавши код, миттєво дізнається все це і, відповідно, краще знатиме, як поводитися з твариною.

Додаткова можливість QR-коду полягає в тому, що у разі його сканування людиною, що знайшла тварину, власнику буде показано геолокацію місця сканування, що може спростити пошуки.

Наприкінці лютого нашийник з кодом було презентовано на одній з найбільших профільних виставок у США керівником підприємства Юрієм Синицею-молодшим.

Источник