Де гарантовано отримати гроші, якщо затримали зарплатню

Більшість українців звикли жити від однієї зарплатні до іншої, не маючи можливості відкласти щось на випадок форс-мажору. Ціни, що постійно зростають, та невеличкі доходи просто не дають такої можливості. Але зазвичай рветься там, де тонко, тому досить часто трапляються ситуації, коли конче потрібна невелика сума грошей, а взяти її нема де.

Звертатися до банку у таких випадках не раціонально. Люди, що намагаються узяти невеличку суму на короткий термін, – не є їх улюбленими клієнтами, тому скоріш за все такий позичальник отримає відмову. Приводів може бути декілька: неможливість підтвердити офіційність походження доходу або його невеликий розмір, погана кредитна історія, відмова запросити поручителів або надати заставу тощо.

Але є набагато простіший спосіб отримати кредит на карту без відмови, необхідності збирати великий перелік документів та доводити свою платоспроможність. Мова йде про звернення до мікрофінансової організації. Тут не ставлять багато питань, а просто видають потрібну суму максимум через пів години після звернення.

Переваги кредитування через МФО

Існує безліч мікрофінансових компаній, та кожна з них пропонує свої умови кредитування. Але всі вони працюють за схожим алгоритмом, та надають майже однакові послуги. Перед тим, як брати кредит, треба уважно вивчити умови договору, перевірити відгуки інших клієнтів, розміщені на сторонніх ресурсах, та дуже добре все обміркувати.

Якщо порівнювати МФО з банками, перші мають певний перелік переваг:

  • Дуже низький відсоток відмов. МФО досить лояльно відноситься до потенційних позичальників. При ухваленні рушення тут майже не звертають уваги на погану кредитну історію, відсутність постійного працевлаштування, вік позичальника та інші параметри.

  • Швидкість отримання грошей. Процес подання заявки займає декілька хвилин. Ще приблизно 15 хвилин потрібно для ухвалення рішення. Деякі сервіси навіть роблять це автоматично, не відмовляючи нікому.

  • Вік позичальника. На відміну від банків, МФО обслуговують і студентів, і пенсіонерів – клієнтами можуть стати громадяни України віком від 18 до 70-75 років.

  • Дострокове погашення. МФО готові прийняти гроші назад у будь-яку мить. Якщо ви раптом передумали, можете повернути позику просто у той день, коли її отримали, при цьому ніяких штрафів за дострокове погашення не буде.

  • Короткий перелік документів. Тут не потрібно збирати довідки, та заручатися підтримкою родичів. Все, що потрібно для оформлення позики, – це паспорт та код платника податків.

Мікрофінансові компанії встановлюють щоденне нарахування відсотків за користування кредитом. На перший погляд, це досить багато. Але такі кредити розраховані не більш як на місяць, та й суми, що надаються клієнтам, рідко перевищують 15-20 тис. гривень, тому загальна переплата не буде такою вже великою.

Окрім того, більшість МФО впроваджує нульову відсоткову ставку для тих, хто вперше вирішив скористатися послугою, тому кожен має можливість отримати кредит зовсім безкоштовно.