Для підтримки українських вчителів та учнів створили загальноєвропейський хаб

Хаб Нової української школи стане важливим інструментом для вчителів у процесі організації освітнього процесу в умовах війни

За інформацією Міністерства освіти та науки України, 1 червня 2022 року розпочав роботу хаб Нової української школи (nushub.org) – безкоштовний централізований ресурс, що збирає освітні технології та навчальні матеріали для підтримки українських біженців, де б вони не знаходились.

Координований European Edtech Alliance (Європейський Альянс освітніх технологій) та проєктом «Навчаємось разом», хаб є централізованим ресурсом для освітніх технологій, заснованих на базі навчальної програми, допоміжних ресурсів, інструментів, а також доступу до українських освітніх онлайн-платформ. Крім того, хаб містить інформацію про доступ до освіти у конкретній країні.

Мета хабу – забезпечити учнів, сім’ї, викладачів, а також тих, хто їх підтримує, можливістю швидко знаходити інструменти для навчання незалежно від того, де вони опиняться протягом найближчих тижнів і місяців. Хаб також сприяє інтеграції українських ресурсів та українських учнів і вчителів у місцеві або регіональні екосистеми в країнах Європи.

Фокусуючись на ресурсах для управлінців шкіл, вчителів, а також учнів і тих, хто їх підтримує, зокрема їхніх родин, сімей та громад, що приймають біженців, ця ініціатива ґрунтується на наявній добірці з понад 200 пропозицій освітніх технологій із понад 20 країн-членів ЄС.

Джерело: прес-служба Міністерства освіти і науки Запоріжжя

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Источник