До АЕКа Шахова і Чигринського приєднається скандальний українець, який грає у Росії

Олег Данченко
/ ФК Уфа

АЕК може поповнитись черговим українцем. Греки можуть підписали захисника Олега Данченка, який виступає у російському чемпіонаті.

Грецький клуб не проти придбати третього українця у свій склад. Перемовини між сторонами вже начебто перебувають в активній стадії. Першим про це сповістило видання Gazetta.gr.

Читайте також Ексгравець збірної України Нойок перейшов у російський клуб

Новий етап у кар’єрі Данченка

Угода між АЕКом та Олегом Данченком повинна бути оформлена вже незабаром. Зараз український захисник виступає на правах оренди за Уфу. Контракт українця належить казанському Рубіну.

У цьому сезоні Данченко зіграв у російському чемпіонаті 15 матчів, у яких 6 разів асистував партнерам по команді, а також двічі бачив перед собою жовті картки.

Контракт футболіста з Рубіном розрахований до кінця червня 2023 року. Авторитетний портал Transfermarkt оцінює трансфер гравця у 2,3 мільйона євро. Також до Данченка проявляють інтерес бельгійські клуби, які саме наразі не повідомляється.

  • У 2019 році оборонець перейшов із Шахтаря у Рубін за 1 мільйон євро. Такий трансфер піддався чималій критиці зі сторони українських вболівальників. Хоча й гра Олега не сильно вирізнялась на фоні інших його конкурентів за позицією.
  • У складі “казанців” Данченко зіграв 20 поєдинків, у яких відзначився двома гольовими передачами.

Источник