До уваги журналістів та громадськості!

      В понеділок, 07 лютого, об 11:00 відбудеться п’ятий етап обговорень в рамках дискусійної платформи «Хортиця: видатна історія — велике майбутнє».

      Тема обговорень: «Зелені простори Хортиці. Яким мають бути парки острова?» Фахівці, експерти обговорять наступні питання: як поєднати дбайливе ставлення до біоценозу та розвиток острову? Паркові зони острова Хортиця – скільки парків є наразі на острові? В якому стані перебувають парки острову Хортиця? Якими мають бути парки острова Хортиця? Успішний світовий та вітчизняний досвід створення парків. Чи можна зробити паркові зони окремим туристичним магнітом?

Дискусія відкрита для всіх охочих та відбудеться онлайн, на базі громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій». Аби взяти участь в обговореннях, треба лише зареєструватись за допомогою Google-форми за посиланням: https://forms.gle/WMyL25PKN1X7ZjU16

Після реєстрації ви одразу отримаєте посилання на ZOOM-конференцію.

Всі події також будуть транслюватись онлайн для перегляду на ФБ-сторінках ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій» та Національного заповідника Хортиця.

Представників ЗМІ запрошуємо відвідати та висвітлити захід. Нагадуємо щодо необхідності дотримання карантинних норм.

Захід починається об 11:00. Місце проведення: ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій» (вул. Тургенєва, 29). 

 

Департамент культури та інформаційної політики 

Источник

Новости Украины