«Донбас» розібрався з «Дніпром» і вийшов у фінал плей-офф УХЛ

Дніпро – Донбас результат та відео
/ УХЛ

«Донбас» в шостому матчі півфінальної серії плей-офф УХЛ виграв у «Дніпра» з рахунком 3:1 і дотиснув суперника в напруженій серії.

Дніпро – Донбас 1:3 (0:2, 1:0, 0:1)

Рахунок у серії – 2:4

Дивіться також: «Кременчук» став першим фіналістом плей-офф УХЛ

У господарів не було права на помилку, але вони пропустили швидкий гол, а також втратили основного воротаря в перші 5 хвилин матчу, що вплинуло на подальший хід зустрічі, пише 24 канал.

Ще в першому періоді «Донбас» закинув вдруге, пішовши на перерву з комфортною для себе рахунком. Олексій Янішевський, здавалося, повернув інтригу в матчі в другому періоді, але далі було більш ніж півгодинне гольове затишшя.

Вже за пару хвилин до закінчення третього періоду Дмитро Підгурський зняв з гри Олега Петрова і намагався перевести матч в овертайм, граючи 6 на 4 – у гостей було видалення. Замість камбека «Дніпро» отримав шайбу в порожні ворота від захисника Філіпа Пангелова-Юлдашева, який відзначився кидком зі своєї зони.

• Таким чином, «Донбас» здобув четверту перемогу в серії і вийшов у фінал сезону 2019/20, де його вже чекає ХК «Кременчук».