Другий трофей для команди: хто став переможцем Кубка Стенлі

«Тампа» – володар Кубка Стенлі
/ GETTY IMAGES

У ніч з 28 на 29 вересня «Тампа» зустрілась із «Далласом» у фінальному шостому матчі серії Кубка Стенлі. Номінальні гості перемогли свого суперника та стали володарями трофею.

Гра відбулася в канадському Едмонтоні на стадіоні «Роджерс Плейс» і завершилася перемогою номінальних гостей з рахунком 2:0, інформує 24 канал.

Варто побачити: Понад 150 хвилин: шалений матч Кубка Стенлі став одним із найдовших у історії НХЛ – відео

Переможець Кубка Стенлі

Господарі двічі відзначались протягом перших двох періодів та довели рахунок у серії до чотирьох перемог. У підсумку серія завершилась на користь «Тампи» – 4-2, команда стала володарем Кубка Стенлі-2020.

Це вже другий такий трофей у активі команди. Вперше «Тампа» стала володарем Кубка Стенлі ще у далекому 2004 році.

THE MOMENT WE BECAME CHAMPS pic.twitter.com/B6g0ctLsxc

— Tampa Bay Lightning (@TBLightning)
September 29, 2020

У складі переможців відзначилися Брейден Пойнт і Блейк Коулман. Найціннішим гравцем плей-офф визнали шведського захисника у складі переможця Віктора Гедмана.

Фінальна серія відбулась в Едмонтоні без глядачів у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Кубок Стенлі

П
рестижний турнір у хокеї, який розігрується щороку між командами Національної хокейної ліги за системою з вибуванням. Перший розіграш кубку відбувся в 1893 році.

На шляху до фіналу в плей-офф «блискавки» були сильнішими за «Коламбус» (4-1), «Бостон» (4-1) і «Нью-Йорк Айлендерс» (4-2).

Що стосується їх суперника «Далласа», то ця поразка для них стала четвертою у фінальних серіях плей-офф.