Два дні у Кривому Розі проходив станичний вишкіл впоряду, – ФОТО, ВІДЕО

Напередодні Дня Скаута в Україні у Кривому Розі відбувся станичний вишкіл впоряду – захід, під час якого старші пластуни навчалися впоряду – удосконалювали знання з впоряду, відпрацьовували навички, аби потім передати свої знання і досвід молодшим пластунам.

Про це повідомляє сайт 0564.ua з посиланням на власного кореспондента.

Вишкіл впоряду відбувався два дні поспіль – 10 та 11 квітня на території парафії Святого Миколи Чудотворця Української Греко-Католицької церкви, адміністратор якої – Іван Талайло – також є членом “Пласту”. 

Також у впоряді брав участь ще один священник – пластун – настоятель Свято-Миколаївського храму Православної церкви України Роман Бацвин.

Про вишкіл впоряду розповіла нашому кореспонденту пластунка-сеньйорка праці Наталя Шервуд (Сільтєєва):

“109 років тому – 12 квітня 1912 року – перші пластуни з гуртка Олександра Тисовського – одного із засновників “Пласту”склали пластову присягу. З того часу 12 квітня відзначається як День пластуна чи День першої пластової присяги.  Пластуни святкують цю подію. Ми ж вирішили відзначити її вишколом впоряду”.

З метою проведення вишколу впорядку до Кривого Рогу з Полтави прибув інструктор Владислав Прушковський.

“Строй і впоряд – це дисципліна вона готує наші єдності, вчить дітей дисципліні і працювати в команді”, – так пояснив Владислав зміст впоряду. 

Почався вишкіл з перевірки однострою, складання звіту, виносу прапора, виконання молитви і пластового гімну.

Як це відбувалося, дивіться на нашому відео (нижче).

Нагадаємо також, що саме пластуни щороку поширюють світом Вифлеємський вогонь миру, привозять частинку цього вогню і до Кривого Рогу.

Следите за нашими новостями в Telegram.

Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook.

 Читайте нас на Google News.

Жми кнопку “Нравится” и получай новости первым на Facebook

Источник