Двоє братів вкрали під час війни майно Харківських теплових мереж

Крадії проникли до підвального приміщення "ХТМ".

Збитки комунальному підприємству «Харківські теплові мережі» складають 150 000 гривень.

Із підвального приміщення, де розташований тепловий модуль, вкрали запірну арматуру, кульові крани та монометри. Крадіжку виявили фахівці Служби безпеки режиму та зв’язку «ХТМ». Про це повідомили на офіційній сторінці КП «ХТМ» у Facebook.

«Крадіжка обладнання у Харківських теплових мереж під час війни — допомога ворогу! У той час, коли харківські теплоенергетики працюють без вихідних для забезпечення будинків харків’ян теплом взимку, злочинці намагаються нажитися на зухвалих крадіжках», — зазначили у «ХТМ».

Зловмисниками виявилися двоє місцевих мешканців, брати — 21-річний та 25-річний чоловіки. Інформацію про них передали поліцейським. Вони знайшли за місцем проживання братів викрадене майно Харківських теплових мереж.

Як повідомили у «ХТМ», слідчі призначили товарознавчу експертизу за ознаками кримінального правопорушення за ч. 4 ст. 185 (крадіжка, скоєна в умовах воєнного часу) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання зловмисникам запобіжних заходів.

Фото: «ХТМ»

Нагадаємо, у ніч з 11 на 12 серпня невідомі вкрали два контейнери для сміття, що були розташовані по вулиці Академіка Павлова у Салтівському районі Харкова. Контейнери, що вкрали, були тестовими. Їх установили на бетонних майданчиках, щоб тварини не могли дістатися пакетів із побутовими відходами.

Джерело

Новости Украины