Двоє воїнів-захисників з Вінниччини загинули, захищаючи Україну

Знову російська війна приносить горе в домівки вінничан. Додому на щиті повертаються двоє воїнів. Губаровський Сергій Михайлович з Крижопільської громади та Вжещ Віталій Вікторович з Вороновицької громади загинули, захищаючи Україну.

Трагічні звістки про загибель воїнів 7 березня повідомили в громадах.

«2 березня обірвалось життя Губаровського Сергія Михайловича, 13 вересня 1988 року народження, жителя с. Тернівка Крижопільської громади. Старший солдат, патріот, відданий військовій присязі, на вірність українському народові, мужньо виконавши свій військовий обов’язок в боротьбі за Батьківщину її свободу та незалежність, трагічно загинув в результаті обстрілу позицій противником в районі населеного пункту Спірне Донецької області», — написали на сторінці Тульчинської військової адміністрації.

Сергій Губаровський був навідником-оператора 2 взводу розвідки спеціального призначення роти розвідки спеціального призначення.

Двоє воїнів-захисників з Вінниччини загинули, захищаючи Україну

Вжещ Віталій Вікторович був дисантником 95-тої окремої десантно-штурмової аеромобільної бригади. Загинув 5 вересня 2022 року під час виконання бойових завдань.

Віталій родом з села Воловодівка. Йому назавжди 28 років…

«Працелюбний, відповідальний, щирий та відвертий, завжди готовий прийти на допомогу – таким його знали й назавжди запам’ятали близькі, рідні та друзі», — повідомляють у Вороновицькій громаді.

Двоє воїнів-захисників з Вінниччини загинули, захищаючи Україну

Висловлюємо співчуття рідним, друзям, побратимам Віталія та Сергія.

Вічна пам’ять Героям-захисникам.

Джерело

Новости Украины