Двоє земляків із Харківщини загинули на півдні України

Побратими служили в одному відділенні.

Героїв проведуть в останню путь на Батьківщині. 

У боях на Херсонщині внаслідок мінометного обстрілу загинули Віктор Степаненко із села Шевченкове та Юрій Луговий із селища Сахновщина. Про це повідомила Сахновщинська громада. 

«Віктор Степаненко був гранатометником піхотного відділення, він загинув 3-го вересня на полі бою, отримавши поранення несумісне з життям. Його побратим Юрій Луговий, який служив у цьому ж відділені, помер 5-го вересня в шпиталі від тяжкого поранення», — розповіли там.

Рідні та знайомі на своїх сторінках в соціальних мережах згадують Віктора Степаненка як світлу, добру, чуйну та завжди веселу людину, мужнього чоловіка, найкращого друга, брата та сина.

Віктор Степаненко. Фото: Сахновщинська громада 

Про Юрія Лугового близькі люди пишуть: «Юра, ти Герой і назавжди таким залишишся для усіх хто тебе знав, знав раніше й тепер. Ця війна змінила всіх, а тебе забрала…».

Юрій Луговий. Фото: Сахновщинська громада

Прощальні панахиди за загиблими воїнами Сахновщинської громади відбудуться 9 вересня. Об 11:00 у селі Шевченкове, по вулиці Шевченка, 20 проводжатимуть в останню путь Віктора Степаненка. О 12:00 у селищі Сахновщина, по вулиці Маяковського, 4 прощатимуться з Юрієм Луговим. 

Джерело

Новости Украины