Дуже б хотів побитися з Ломаченком, – чемпіон WBC Вальдес

Оскар Вальдес
/ boxingscene.com

Чемпіон світу за версією WBC в першій легкій вазі Оскар Вальдес хоче зустрітися з українцем Василем Ломаченком. Непереможний мексиканець включив Ломаченка у список бажаних суперників.

Джерело:

BoxingScene

Вальдес розповів, що бокс – це те, чим він заробляє собі на життя. Відтак, американець хоче масштабного поєдинку.

Варте уваги Ломаченко буде битися з Накатані: промоутер назвав дату бою українця

Ви знаєте, врешті-решт, бої, це те, що забезпечує мою сім’ю. Ми хочемо більш масштабних і кращих боїв. Я б дуже хотів побитися з Ломаченком. Я б хотів битися з Ломаченком або Джервонтою Девісом, або з переможцем Фремптон – Херрінг,
– сказав Оскар.

Вальдес зізнався, що хотів би отримати бої, за які платять більше грошей. Водночас він додав, що хоче виходити в ринг проти суперників, які цікаві фанатам.

«Але також, щоб це були і бої, які хочуть бачити люди. Я не хочу битися з кимось заради грошей, щоб потім мене критикували, кажучи, що я ухиляюся від бійців або що я боюся битися з деякими бійцями», – зазначив мексиканець.

Вальдес переконує, що не боїться ні з ким битися.

  • Чутки про бій Ломаченко – Вальдес з’явилися у середині березня 2021 року. Ломаченко заявив, що готовий спуститися у вагу Вальдеса.
  • Іноземні ЗМІ навіть повідомили, що сторони розпочали переговори. Однак команда Вальдеса швидко спростувала інформацію.

Источник

Новости Украины