Холіфілд натякнув, що Тайсон відмовився від легендарного бою

Евандер Холіфілд та Майк Тайсон
/ Getty Images

Колишній абсолютний чемпіон світу в суперважкій вазі Евандер Холіфілд натякнув про зрив бою проти Майка Тайсона. Здається, фанати не побачать поєдинок двох легенд боксу.

Джерело:

інстаграм Евандера Холіфілда

Натяк на зрив бою Тайсон – Холіфілд

Майк Тайсон сам у прямому ефірі в інстаграмі повідомив, що вийде на ринг наприкінці весни. Його суперником мав стати Евандер Холіфілд. Але останній натякнув, що “Залізний Майк” схоже змінив свої думки щодо майбутнього суперника.

До теми Третій бій легенд: дата та суперник Майка Тайсона

Боксери повинні були вийти на ринг 29 травня. Майк Тайсон ще жодним чином не зреагував на таку заяву земляка. Для нього цей виставковий бій повинен стати другим після повернення на професійний ринг.

Перший поєдинок з Роєм Джонсом-молодшим завершився нічиєю, яка розлютила Тайсона. Тому Майк хоче вже нарешті відчути смак перемоги після тривалої паузи без боксу.

Схоже, що мій партнер по танцю Майк Тайсон не прийде на нашу останню виставу. Ти знаєш, де мене знайти, якщо передумаєш,
– написав Холіфілд

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Evander Holyfield (@evanderholyfield)

  • Для Майка цей бій міг стати реваншем після двох поразок поспіль від Евандера у 1996 та 1997 роках.
  • Другий поєдинок міг боксерами завершився скандалом. Холіфілд декілька разів головою вдаряв суперника. Така поведінка не сподобалась Тайсону. У третьому раунді стався безпрецедентний випадок. Майк відкусив Евандеру шматок вуха.

Источник