Електрична версія легендарного G-Class помічена на тестах

Німецька компанія Mercedes-Benz продовжує переводити свій модельний ряд на електротягу. Невтомні папараці помітили на тестах електричний позашляховик EQG, який поєднує у собі класичні форми G-Class із сучасними технологіями повного приводу.

Про це повідомляє портал Carscoops. У компанії Mercedes-Benz вірні обраному курсу електромобілізацію всього модельного ряду. Планується, що до 2030 року в продуктовому портфоліо компанії буде електрична версія кожної з моделей, що випускаються. Однією з еко-новинок стане позашляховик Mercedes-Benz EQG, створений на базі культового G-Class. Нагадаємо, що прототип електромобіля було презентовано на автошоу у Мюнхені восени 2021 року. З того часу інженери компанії ведуть активну роботу над серійним автомобілем та проводить всебічні випробування машини.

На даний час автомобіль проходить дорожні випробування. Зовні новинка відрізняється від свого побратима з ДВС закритою передньою панеллю замість решітки радіатора та «розеткою» замість горловини паливного бака, що дозволяє заряджати тягові акумулятори. На задніх крилах з’явилися додаткові повітрозабірники.

Автомобіль збереже традиційну драбину, отримає незалежну передню підвіску, а також жорстку задню вісь. EQG також буде оснащений чотирма електродвигунами, режимом G-Turn та всіма позашляховими можливостями, які очікують на фанати. Акумуляторна батарея забезпечить низький центр тяжіння, а електродвигуни володітимуть «величезною тяговою силою «.

EQG пропонуватиметься з додатковою акумуляторною батареєю від компанії Sila Nanotechnologies, в якій використовується кремнієвий анод. Заміна традиційних графітних анодів кремнієвими дозволяє збільшити щільність енергії на 20-40%, зробити їх легшим і компактнішим, що своєю чергою буде сприяти підвищенню дальності ходу. Поява нового електромобіля з «трипроменевою зіркою» запланована на наступний рік.

Як повідомляв раніше OBOZREVATEL, компанія Mercedes-Benz представила новий кросовер GLC.

Джерело

Новости Украины