Хліба та видовищ: окупанти у Мелітополі чекають у гості на Хрюшу та Степашку

Хлеба и зрелищ: оккупанты в Мелитополе ждут в гости Хрюшу и Степашку

Днями колишня ведуча дитячої телевізійної програми «На добраніч, малюки» Ангеліна Вовк заявила про бажання відвідати зону бойових дій. Окупанти підтримали ідею на ура, і на повному серйозі чекають Степашку та Хрюшу у Мелітополі.

В одному з пабліків з'явився загадковий піст, нібито від матусь мелітопольщини, які з нетерпінням чекають на казкових персонажів разом із колишньою ведучою в Мелітополі. Автор посту нарікає, що в наших дітей зараз зовсім інші герої, і знайомство з Хрюшею та Степашком посеред війни бачиться йому – чудовою ідеєю.

Здавалося б усе просто. Але немає. На пост від імені «матусь» моментально відреагував член Громадської палати Олександр Малькевич, який не лише поділився інформацією з банального мамського паблика у себе на сторінці, а й швидко підтримав навіжену ідею:

— Мені здається, може вийти добра історія. Щоправда, все може вийти тільки за однієї умови: якщо всі учасники будуть готові дійти до кінця. Ось особисто я готовий і сам підтягнусь, і на передову можу супроводити. Зрештою, Хрюша та Степашка – герої та мого дитинства, – заявив Малькевич.


До якого кінця мають бути готові усі учасники, невідомо. Знаючи особливі розумові здібності рашистів та їхню шалену пристрасть, як їм здається, до креативу, зовсім не здивуємося, якщо Степашку та Хрюшу справді привезуть до Мелітополя, і тоді, як мінімум на двох казкових героїв, у місті, окупованому у лютому не менш казковими героями, стане більше…

Джерело

Новости Украины