Хмельницький міський пляж перевірили перед відкриттям купального сезону

За інформацією: Суспільне Хмельницький.

Фото: Суспільне Хмельницький

Утричі в Хмельницькій області зросла кількість загиблих на воді у 2023 році, в порівнянні із 2022 роком. Про це Суспільному Хмельницький розповів головний інспектор відділу техногенної безпеки Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Вадим Зимний.

За його словами, найчастіше гинуть на воді через купання в стані алкогольного сп’яніння і в невстановлених для цього місцях.

"Органами місцевого самоврядування на території області визначено 25 місць відпочинку людей на воді. Хмельницький міський пляж облаштований, перевірка дна акваторії проведена, згідно з вимогами, чергує рятувальник", — сказав Вадим Зимний.

Представниця червоного хреста показала як надавати першу медичну допомогу людині, яка тонула. Фото: Суспільне Хмельницький

Як розповів Вадим Зимний, дно перевіряють, аби убезпечити відпочивальників від поранень: "Найчастіше вилучають скляні пляшки, залишки металу, гачки, залишки човнів, вудок. Вони небезпечні".

Під час повітряної тривоги відпочивальники з пляжу повинні пройти в укриття, каже Вадим Зимний: "Для цього є найпростіші укриття в житлових будинках".

Рятувальники відпрацювали план порятунку людини, яка тоне. Фото: Суспільне Хмельницький

Рятувальник Олександр Ломакович працює на хмельницькому пляжі. Чоловік каже, має жилет, аптечку, човен з рятувальними кругами. З дев’ятої ранку і до двадцятої Олександр спостерігає за запливами відпочивальників з рятувальної вежі.

"Якщо людина запливає далі за буйок, то виїздить моторний човен з групою й повертають людину назад на пляж", — каже рятувальник Олександр.

Новости Украины