«Я йду туди, щоб вони не прийшли сюди». На Хмельниччині попрощалися із азовцем Тарасом Чвартацьким

За інформацією: Суспільне Хмельницький.

Тарас Чвартацький загинув 31 серпня 2023 року на Луганщині. Фото: Ярмолинецька селищна рада

У Ярмолинецькій громаді, що на Хмельниччині, сьогодні, 7 вересня 2023 року, прощалися із військовослужбовцем 23-річним Тарасом Чвартацьким. Боєць загинув на Луганщині.

Про смерть земляка сповістили на Facebook-сторінці Ярмолинецької громади.

"Людина справедлива, принципова, Тарас ніколи не боявся відстоювати те, у що вірив. Завдяки цьому мав авторитет у ровесників і довіру старших. І це визначило його рішення стати на захист Батьківщини і піти на фронт: "Я йду туди, щоб вони не прийшли сюди", — йдеться у дописі.

Церемонія прощання із полеглим бійцем Тарасом Чвартацьким, 7 вересня 2023. Фото: Ярмолинецька селищна рада

Тарас Чвартацький народився і зростав у Ярмолинцях. Там до 9 класу він відвідував Ярмолинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1, а після продовжив навчання — у Ярмолинецькому технологічному ліцеї. Після — хлопець вступив до вишу в Кам’янці-Подільському на спеціальність "Психологія" та після першого курсу покинув навчання. Згодом, Тарас намагався вступити на службу у Французький іноземний легіон, але повернувся до України.

24 лютого 2022 боєць добровольцем прибув до військкомату й згодом став військовослужбовцем Збройних сил України. Спочатку хлопець ніс службу в одному з підрозділів територіальної оборони. У березні 2023 року захисник долучився до лав Національної гвардії України, 12 бригади спеціального призначення "Азов" й з того часу боронив рідну землю на фронті.

Останнє повідомлення від Тараса Чвартацього рідні отримали 26 серпня.

Церемонія прощання із полеглим бійцем Тарасом Чвартацьким, 7 вересня 2023. Фото: Ярмолинецька селищна рада

31 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання він загинув на Луганщині. У загиблого залишилася лише мати. Поховали бійця на міському кладовищі у Ярмолинцях.

Новости Украины