Як виглядає центр Харкова після повторного ракетного удару

Окупанти вдарили двома ракетами класу земля-повітря по будівлі Харківської обласної військової адміністрації.

Ракети влучили в асфальт біля ХОВА по вулиці Сумській та по триповерховій будівлі у внутрішньому дворі.

Зранку 29 серпня комунальники продовжують прибирати наслідки ракетного обстрілу центра Харкова. Біля будівлі ХОВА лишається велика вирва від потрапляння снаряда. За даними прокуратури, армія РФ завдала удару ракетами типу С-300.

Вирва біля будівлі ХОВА. Фото: прокуратура. 

«Під ударом окупантів вкотре опинились будівлі Харківської обласної військової адміністрації. Попередньо, було випущено дві ракети типу С-300 з території Бєлгородської області РФ. Внаслідок обстрілу утворилась воронка розміром 10х9,5 метрів та глибиною майже 5 метрів», — повідомили в прокуратурі.

Зруйнована будівля за ХОВА. Фото: прокуратура.

У внутрішньому дворі ХОВА з боку вулиці Мироносицької зруйнована триповерхова будівля. На щастя, ніхто не постраждав. У сусідніх будівлях повилітали вікна, спрацювала сигналізація у припаркованих автомобілях.

Комунальники прибирають наслідки обстрілу. Фото: Сергій Козлов/UA-NEWS.in.ua.

Від ракетного удару на площі Свободи частково постраждав намет «Усе для перемоги». 

Будівля ХОВА потерпає від окупантів не вперше. На шостий день російської війни, 1 березня 2022 року, окупанти вдарили «Іскандерами» по площі Свободи і будівлі адміністрації, у якій на той час працював штаб допомоги ЗСУ. Під завалами загинули 29 людей, більшість із яких — волонтери. Серед них була талановита харківська математик Юлія Здановська. Вона хотіла лишатися у рідному місті до перемоги. Пізніше іменем Юлії назвали вулицю в Києві. 

Нагадаємо, зранку 29 серпня окупанти знову обстріляли Київський район Харкова касетними снарядами, постраждала одна людина. 

Джерело