У Харківській області продовжать практику тривалої комендантської години

Комендантська година може тривати добу.

Введення цілодобової комендантської години у День Незалежності допомогло уникнути провокацій з боку Росії.

У Харківській області будуть використовувати практику тривалої комендантської години, оскільки вона є ефективною під час війни. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

«Цього тижня було запроваджено у нас цілодобову комендантську годину. І таку практику ми будемо продовжувати, оскільки вона показала свою ефективність — коли ми фактично звели до мінімуму ризик ураження мирного, цивільного населення і певних провокацій з боку Російської Федерації», — сказав Синєгубов.

Голова Харківської обласної військової адміністрації зазначив, що до Харкова продовжують повертатися мешканці. Він закликав їх також звертати увагу на час дії комендантської години, дотримуватися правил проїзду через блокпости та особливостей світломаскування.

Як писав UA-NEWS.in.ua, з 22 серпня у Харківській області комендантська година тривала з 19:00 до 7:00 наступного дня. А на День Незалежності вона продовжувалася понад добу — з 19:00 23 серпня до 7:00 25 серпня. З 25 серпня комендантська година знову діє з 22:00 до 6:00 до окремих розпоряджень.

Джерело