Село на Харківщині обстріляли з авіації

Окупанти використовували авіацію, танки та артилерію.

Під обстріл окупантів на Харківському напрямку потрапили 13 населених пунктів.

Біля села Рубіжне загарбники завдавали авіаударів. Із танків, ствольної та реактивної артилерії били по районах населених пунктів Харків, Прудянка, Протопопівка, Пришиб, Чепіль, Замулівка, Руські Тишки, Байрак, Петрівка, Мосьпанове та Великі Проходи. Крім того, вони проводили розвідку та намагалися просунутися. Про це повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України.

«Противник підтримує високу інтенсивність ведення розвідки безпілотними літальними апаратами. Здійснив спробу покращення тактичного неподалік Світличного, успіху не мав, відійшов», — розповіли у Генштабі ЗСУ.

Обстріли Харківської області проводили й на Слов’янському напрямку. Удари зафіксовані поблизу населених пунктів Довгеньке, Дібрівне, Велика Комишуваха, Карнаухівка Харківської області та Долина Донецької області.

У районі Богородичного (Донецька область) російські військові намагалися вести наступ та штурм, зазнали втрат та були відкинуті назад.

Як писав UA-NEWS.in.ua, українські захисники знищили в Харківській області 38 російських загарбників та їхній склад з боєкомплектами.

Джерело