Як у Чернівцях забезпечуватимуть роботу котелень у разі відімкнень електроенергії

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Комунальники встановлюють генератор. Фото: Facebook/ Чернівцітеплокомуненерго

У Чернівцях на майже половині котелень є генератори – вони забезпечуватимуть роботу котелень у разі тривалих відімкнень електроенергії. Водночас першочергово вмикатимуть генератори на малих котельнях, які опалюють школи, садки та пункти обігріву.

Про це на пресконференції 30 серпня розповів директор теплокомуненерго Олександр Корчунов.

"У нас 44 котельні забезпечені генераторами. Найпотужніші генератори встановили на чотирьох великих котельнях. Їх вмикатимуть тільки у разі блекауту, бо [для їхньої роботи] потрібно майже 24 тонни палива на добу", – каже Корчунов.

Наразі у бюджеті теплокомуненерго немає грошей для забезпечення генераторів паливом. Тому планують, що гроші на це виділять з міського бюджету.

"Підприємство точно не розраховує на ці додаткові витрати. Скоріш за все, вирішуватимемо це додатковим фінансуванням від міської ради. Також є питання логістики, бо це дуже великий обсяг пального. Тут мали б ночувати бензовози", – каже заступник міського голови Василь Зазуляк.

Зараз генератори до котелень під'єднують у тестовому режимі.

Також, за словами Зазуляка, до початку опалювального сезону планують відкрити більше пунктів незламності. Їх розмісять у районах, де є багато шкіл і садочків.

Читати ще

Читати ще Замінюють мережі та встановлюють генератори: яка готовність Чернівців до початку опалювального сезону

Читати ще Як Теплокомуненерго буде відшкодовувати понад 43 млн грн боргу перед Чернівцігазом

Новости Украины