Замінюють мережі та встановлюють генератори: яка готовність Чернівців до початку опалювального сезону

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Світлина ілюстративна. Фото: Unsplash

Готовність до опалювального сезону у Чернівцях становить 80%. Наразі комунальники продовжують замінювати мережі та підключають генератори для роботи котелень у разі відімкнень електроенергії.

Про це на пресконференції 30 серпня розповів директор теплокомуненерго Олександр Корчунов.

До початку опалювального сезону підприємство замінило майже 1400 метрів теплових мереж.

"Ми підготували 75 котелень та 80 кілометрів труб. Також заготовили альтернативні види палива. Займаємося наразі підключенням генераторів. Внутрішньобудинкові мережі до опалювального сезону мають підготувати управлінські компанії та ОСББ, бо від цього залежить якість теплопостачання", — каже Корчунов.

За його словами, наразі комунальники проводять гідравлічні випробування та замінюють мережі, на яких виникають прориви.

За словами Корчунова, борги перед енергопостачальними компаніями "Нафтогаз Трейдинг" та "Чернівцігаз" не вплинуть на початок опалювального сезону. Підприємство очікує, що до з державного бюджету покриють різницю у тарифі на теплопостачання. Це дасть змогу теплокомуненерго сплатити борги перед газорозподільними компаніями. Станом на 30 серпня розмір різниці у тарифі становить 373 мільйони.

Якщо до кінця року держава не покриє різницю у тарифі, то гроші для сплати заборгованості виділятимуть з міського бюджету.

Читати ще

Читати ще Як Теплокомуненерго буде відшкодовувати понад 43 млн грн боргу перед Чернівцігазом

Новости Украины