Одеса між війною і світом: у Литві відкрили виставку про українське місто

У столиці Литви завершилася виставка «Одеса між війною і світом», на якій були представлені роботи одеського фотохудожника та фотожурналіста Бориса Бухмана. Протягом червня експозиція працювала у Вільнюській ратуші, знайомлячи відвідувачів із життям Одеси та південних регіонів України в умовах повномасштабної війни.

Світлини показують не лише наслідки російської агресії, а й силу духу одеситів, їхню щоденну боротьбу, стійкість і віру в майбутнє. Саме ці історії стали головною темою виставки.

Проєкт став ще одним кроком у розвитку партнерських відносин між Одесою та Вільнюсом. Його реалізували за підтримки групи підтримки України Литовського союзу стрільців, а також Посольства Литви в Україні та мерії Вільнюса.

Організатори наголосили, що такі виставки допомагають європейській аудиторії не забувати про війну в Україні та усвідомлювати ціну миру, який сьогодні щодня захищають українці.

 

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України