Яку небезпеку приховує осінь?

У Кіровоградській області рятувальники проводять інформування щодо небезпеки осіннього періоду.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС у Кіровоградській області, пише 0522.

2 жовтня фахівці районного підрозділу У ДСНС України у Кіровоградській області провели профілактичне відпрацювання житлового сектора у смт Компаніївка, під час якого переконували громадян у необхідності дотримання правил пожежної безпеки у побуті в осінній період, зокрема дотримання правил експлуатації побутового газового обладнання, електроприладів та приладів опалення, адже наближається опалювальний сезон.

Дані свідчать, що серед найпоширеніших причин виникнення пожеж у побуті є несправна електромережа, використання саморобних або пошкоджених електроприладів, порушення правил експлуатації електропобутової техніки, а також необережне поводження з вогнем під час паління. Працівники Служби порятунку назвали основні недоліки влаштування та експлуатації систем та приладів опалення, які можуть спровокувати пожежі в оселях, адже до настання холодів необхідно привести все до ладу.

Також звертали увагу, що не можна залишати без нагляду своїх дітей, на необхідності тримати запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях, розповідати дітям про небезпеку, яка чекає у випадку непослуху.

Источник