iPhone 13 Pro Max: більший корпус — більше можливостей

Цей телефон було представлено широкому загалу у 2021 році, але про нього і досі продовжують говорити. Великий плаский екран зробив його гігантом не тільки серед айфонів, але й можливих конкурентів на платформі Android. iPhone 13 Pro Max https://apptown.com.ua/product-category/iphone/iphone-13-pro-max, безперечно, великий телефон — і мова не лише про габарити. Тому розглянемо детальніше, що приховано за ними.

Новий дизайн

Apple поступово йшла до збільшення місткості акумулятора. Але в 13 моделі їм вдалося зробити ривок, що вплинув на збільшення габаритів та розмір екрана.

Особливо це помітно, якщо розглянути еволюцію лінійки Max:

  • XS Max — діагональ 6,5, вага 208 г.
  • 11 Pro Max — діагональ 6,5,вага 226 г.
  • 12 Pro Max — діагональ 6,7,вага 228 г.
  • 13 Pro Max — діагональ 6.7,вага 240 г.

Через це смартфон краще підійде для досвідчених користувачів, адже після надягання чохла його габарити стануть ще більшими. В іншому разі доведеться прийняти той факт, що до моделі потрібно звикнути, адже не дивлячись на розміри, він залишається керованим, хоча і трохи незвичним. Ці нюанси з легкістю компенсує зручний для читання і мультимедіа екран, а також батарея, що працює довше без підзарядки.

Стабільно гарні камери

Айфони завжди відрізняються від конкурентів через кращу оптику, 13-тка не стала виключенням. Представлена система має 3 камери, що були в попередніх Pro, з єдиною зміною в основній ширококутній камері. Остання тепер має ширшу діафрагму і датчик, завдяки чому краще працює при поганому освітлені. Також зміни тепер дозволяють робити макрознімки, система автоматично розпізнає, коли користувач намагається відзняти щось із близької відстані. Значною новинкою є кінематографічний режим, що здатний розмити фон для відео, а також автоматично налаштувати фокус.

Універсальна система камер, яку можна налаштувати для різних потреб, у поєднанні з високою продуктивністю та більшим акумулятором роблять цей смартфон вартим вибору. І на цьому переваги не завершуються, їх доповнює покращений яскравий дисплей із частотою 120 Гц — для відтворення записаних відео або запуску ігор. А також довший час автономної роботи, що в середньому складає 2 дні активного використання без підзарядки. І це все можна отримати в одному пристрої за цілком доступною ціною.

Новости Украины