Які варіанти оплатити Укртелеком

Міський телефон залишається доволі розповсюдженою послугою, не дивлячись на різноманіття мобільних та інтернет-мереж. Такий апарат працює навіть в екстрених ситуаціях. Обравши відповідний тариф, є можливість дзвонити в інші країни, міста та номери стільникових операторів. Розрахуватися за телефон зручно разом з іншими комунальними послугами.

Як заплатити Укртелеком онлайн

Це сучасний спосіб, яким можна скористатися в будь-який час доби у зручному місці. Оплата доступна навіть закордоном, якщо маєте картку українського банку Visa, MasterCard, Простір та знаєте номер, який необхідно поповнити.

 1. Для безпечного платежу оберіть надійний сервіс – наприклад, iPay.ua.
 2. Знайдіть послугу за допомогою пошукового рядка або скористайтеся посиланням https://www.ipay.ua/ua/bills/oplata-ukrtelekom-online.
 3. Впишіть номер телефону.
 4. Перевірте суму, що підтягнулася, або зазначте необхідну.
 5. Оберіть віртуальний гаманець Google Pay/Apple Pay чи заповніть дані своєї картки.
 6. Завершіть оплату підтвердженням та збережіть квитанцію.

На відміну від сайтів та застосунків банків, зробити платіж на сервісі можна без реєстрації. Гроші зарахуються практично миттєво.

Оплата через термінали

Апарати самообслуговування бувають двох видів: певного банку (розташовуються зазвичай у відділеннях) та незалежних термінальних мереж. Вони знаходяться у людних місцях – торгових центрах, магазинах, на зупинках тощо.

Банківськими кіосками самообслуговування зручно скористатися, якщо у вас є картка однойменного банку, наприклад, ПриватБанк, Ощадбанк, УкрСиббанк, Райффайзен тощо:

 • Авторизуйтеся в системі за допомогою свого платіжного засобу;
 • Знайдіть Укртелеком та введіть номер.
 • Сплатіть готівкою або карткою.
 • Візьміть чек

Термінали iBox, EasyPay, City24 та інші в основному не потребують авторизації. Необхідно на екрані знайти послугу, ввести персональну інформацію та завантажити купюри у спеціальний приймач. Решта видається лише в електронному вигляді – на мобільний чи картковий номер.

Як погасити рахунок в касі?

Заплати за стаціонарний телефон можна також в касі:

 • Банків, які приймають комунальні платежі.
 • Укрпошти;
 • Нової пошти з системою NovaPay.

У всіх випадках необхідно передати касиру квитанцію та гроші. У багатьох відділеннях вже з’явилася можливість оплати карткою через pos-термінал.

У здійсненні платежу в касі та навіть через термінал є суттєві недоліки – значна витрата часу на дорогу та черги, залежність від графіка роботу, довше зарахування грошей у порівнянні з онлайн-сервісами.

Погасити ж будь-який комунальний рахунок в інтернеті просто, навіть знаходячись за кордоном чи в іншому місті. Онлайн-платежі не потребуються спеціальних навичок, з підказками у полях вводу зручно розібратися з першого разу і самостійно проконтролювати коректність введених даних.

Новости Украины