Житомирські прикодонники виявили двох іноземців, які перевищили терміни перебування в Україні

Перевищення термінів перебування на території України двома громадянами Російської Федерації задокументували учора ввечері прикордонники Житомирського загону в пункті пропуску «Виступовичі».

Чоловіки на легковому транспортному засобі слідуючи з Києва до Білорусі прибули в пункт пропуску. Під час прикордонного оформлення з’ясувалось, що росіяни, без поважних причин, перевищили терміни знаходження на території нашої держави на 112 та 117 діб.

Наразі іноземців притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено штрафи в розмірі 5100 грн. кожному, після сплати яких громадян пропущено через кордон.

Нагадаймо, що у відповідності до законодавства України іноземці та особи без громадянства, які на законній підставі прибули в Україну, можуть тимчасово перебувати на її території:

– протягом наданого візою дозволу в межах строку дії візи в разі в’їзду осіб без громадянства чи іноземців, які є громадянами держав з візовим порядком в’їзду, якщо інший строк не визначено міжнародними договорами України;

– не більш як 90 днів протягом 180 днів у разі в’їзду іноземців, які є громадянами держав з безвізовим порядком в’їзду, якщо інший строк не визначено міжнародними договорами України;

– на період дії візи, але не більш як 90 днів протягом 180 днів у разі в’їзду за візою, оформленою до 11 вересня 2011 року.

Прес-служба Житомирського прикордонного загону

Державної прикордонної служби України

прикордонний режим порушення житомирщина прикордонники житомирський загін росіяни іноземці перебування

Источник