Кількість хворих на коронавірус у Львові та області: статистика за 4 вересня

Фото умовне / з вІдкритих джерел

Станом на ранок п’ятниці, 4 вересня, у Львівській області підтверджених 15 312 випадків інфікування коронавірусом. З них — 434 людини померли та 4 683 пацієнти одужали.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради. За вчорашню добу лабораторні центри провели 1248 ПЛР-тестів. Виявили хворобу у 196 людей. Серед них —  89 львів’ян. 

За період карантину до Львівської обласної інфекційної лікарні звернулись 8477 осіб. Госпіталізували — 1877, на амбулаторному лікуванні — 6580 осіб. Виписали — 1718 осіб. Зараз у лікарні перебуває 158 осіб. Із них в реанімації — 8 осіб, на апараті штучної вентиляції легень — 4 особи.

Станом на ранок у 8-ій міській клінічній лікарні перебуває 67 пацієнтів. У 1-ій міській клінічній лікарні — 61 пацієнт, у лікарні швидкої медичної допомоги — 146 пацієнтів.

Фото: статистика захворюваності / пресслужба Львівської міської ради

Довідково. ПЛР-тестування — тестування методом полімеразної ланцюгової реакції. Таке тестування показує наявність чи відсутність в організмі людини ДНК або РНК вірусу. Завдяки ПЛР-тесту можна виявити у хворого коронавірус ще у перші дні зараження. Проводять тестування методом забору зразків із верхніх дихальних шляхів (носоглотки) пацієнта. 

ІФА-тестування — це імуно-ферментний аналіз, за допомогою якого виявляють антитіла, які виробляються коли організм уражений вірусом. До того ж, методом ІФА-тестування визначають імуноглобуліни двох типів: M і G. Якщо виявляють M, то це говорить про гострий процес захворювання, якщо G — то людина перехворіла вірусом і виробилися антитіла до цього захворювання.

Читайте також: В Україні оновили розподіл на карантинні зони: які заборони діятимуть у Львові та області із 7 вересня

Матеріал підготовлений за даними на сайті Львівської міськради

Источник