Клопп — про 2:2 з МЮ: «Ліверпуль» мав вигравати, це очевидно»

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп розчарований нічийним результатом матчу 32-го туру чемпіонату Англії проти «Манчестер Юнайтед» (2:2).

Юрген Клопп, Getty Images

«Ми мали вигравати цей матч, це очевидно. Ми повинні були забивати більше ще в першому таймі. Суперник не наніс жодного удару, і 1:0 — менше, на що ми могли розраховувати.

Бруну забив чудовий гол. Потім у справу вступив стадіон, і нам знадобилося кілька хвилин на те, щоб прийти до тями, а суперник забив ще один яскравий гол. Ми мали гарні моменти і до, і після того, як ми пропустили.

Нам слід зберігати спокій на цьому шляху. Наші голи привели нас туди, де ми зараз. Я не злюся на хлопців, але я просто не збираюся дозволяти деяким речам відбуватися під час гри. Ми опускалися надто глибоко, у багатьох ситуаціях могли краще тримати м’яч. Потрібно діяти активно», — сказав Клопп в ефірі Sky Sports.