УПЛ: Шахтар переграв Колос і зберіг лідерство

Донецькій клуб в рамках української Прем’єр-ліги здобув впевнену перемогу у Ковалівці.

Шахтар зробив і ще один крок до чемпіонства в українській Прем’єр-лізі. у 23 турі «гірники» на виїзді здобули вольову перемогу над Колосом.

Господарі стадіону у Ковалівці краще розпочали матч і відзначились уже на 13 хвилині зусиллями Оріховського. Зрештою перший тайм так і закінчився за рахунку 1:0. А вже по перерві гості взялися за справу і спочатку зрівняли цифри на таблоа, а згодом довели матч до своєї перемоги. 3:1 — на користь Шахтаря, у складі якого відзначились Бондаренко, Траоре і Келсі.