Колаборанти біжать із окупованої частини Запорізької області, як щури з корабля – Іван Федоров

Коллаборанты бегут из оккупированной части Запорожской области, как крысы с корабля – Иван Федоров

Посібники рашистів у Мелітополі та інших тимчасово окупованих населених пунктах Запорізької області шукають будь-яку можливість уникнути відповідальності.

Як повідомляє Мелітопольський міський голова Іван Федоров, близько півтисячі колаборантів та членів їхніх сімей із тимчасово окупованих територій Запорізької та Херсонської областей зникли у Криму.

За даними Центру національного опору, поплічники рашистів розселені у двох пансіонатах Севастополя. Там зрадники сподіваються сховатися від кримінальної відповідальності.

– Проте покарання неминуче. Упевнений, що колаборантам краще здатися українській владі, бо окупантам свідки їхніх злочинів точно не потрібні, — зазначає Іван Федоров.

Тим часом жителі Мелітополя стали мимовільними свідками того, як компанія колаборнатів з фейкового департаменту залізниці на чолі з якоюсь Оксаною Анатоліївною (залітна профура з Донецька) в одному з місцевих ресторанів за чаркою обговорювала шляхи відходу з Мелітополя. Зійшлися на тому, що через ДНР виїхати буде простіше.

Джерело