Красюк: Із Джойсом буде складний бій. Може бути навіть складнішим, ніж з Ф’юрі

Красюк: Із Джойсом буде складний бій. Може бути навіть складнішим, ніж з Ф’юрі

Джо Джойс, фото — Getty Images

Олександр Красюк, промоутер чемпіона WBA/WBO/IBF/IBO у надважкій вазі Олександра Усика, назвав можливих суперників українця в найближчих боях.

«У нас є три обов’язкові претенденти: Даніель Дюбуа, номер один за правилами WBA, а потім IBF – Філіп Хргович, який номер два та чемпіон WBO Джо Джойс».

«Я хотів би сказати, що найскладніший тест для Усика – це Джо Джойс. Це буде складна битва. Це може бути навіть складніший поєдинок, ніж з Тайсоном Ф’юрі».

Менеджер Егіс Клімас заявив, що запланований на 29 квітня поєдинок чемпіона WBA/WBO/IBF/IBO Олександра Усіка та Ф’юрі не відбудеться. За словами Клімаса, команда Циганського короля вимагала дуже багато, незалежно від того, наскільки Усик ішов на компроміс.

Промоутер Олександр Красюк заявив, що Усик почне переговори про свій наступний бій у ці вихідні. Українець готуватиметься до захисту титулів за однією з версій, що відбудеться у червні чи липні.

Нагадаємо, WBA — перша у черзі організацій, чий пояс слід захищати українському чемпіону. Дюбуа свій останній бій провів у грудні 2022 року, нокаутувавши Кевіна Лерену. У поєдинку з представником ПАР Даніель отримав розрив хрестоподібних зв’язок.

Джерело

Новости Украины