Паркер: Якщо сторони обмінюються претензіями, то природно, що 70 на 30 це несправедлива угода

Паркер: Якщо сторони обмінюються претензіями, то природно, що 70 на 30 це несправедлива угода

Тайсон Фьюри и Джозеф Паркер, boxingscene.com

Колишній чемпіон світу Джозеф Паркер прокоментував скасування об’єднавчого бою між чемпіоном WBA/WBO/IBF/IBO у надважкій вазі Олександром Усиком та володарем титулу WBC Тайсоном Ф’юрі.

«Чому не відбувся бій Ф’юрі – Усик? Я поняття не маю. Серйозно не знаю. Я проводив час зі своєю сім’єю в Ірландії, тренувався з Енді Лі. Я сам був здивований, що бій скасували. Я не знаю, чому так сталося”.

«Чи справедливим був розподіл гонорару у пропорції 70 на 30? Якщо всі погодилися і всі задоволені, це чесна угода. Але якщо сторони обмінюються претензіями та сперечаються, то, природно, це несправедлива угода. Тож головне, щоб усі були задоволені».

Повідомлялося, що Паркер допомагатиме Ф’юрі готуватися до поєдинку за звання абсолютного чемпіона світу з Усиком.

Менеджер Егіс Клімас заявив, що запланований на 29 квітня поєдинок чемпіона WBA/WBO/IBF/IBO Олександра Усіка та Ф’юрі не відбудеться. За словами Клімаса, команда Циганського короля вимагала дуже багато, незалежно від того, наскільки Усик ішов на компроміс.

Промоутер Олександр Красюк заявив, що Усик почне переговори про свій наступний бій у ці вихідні. Українець готуватиметься до захисту титулів за однією з версій, що відбудеться у червні чи липні.

Джерело

Новости Украины