«Кременчук» завдяки голу на останніх хвилинах яскраво обіграв «Донбас» у матчі фінальної серії

Донбас – Кременчук результат
/ УХЛ

У понеділок, 12 жовтня, фінальна серія плей-офф чемпіонату УХЛ переїхала в Дружківку, де відбувся третій матч битви за чемпіонський титул між «Донбасом» і «Кременчук».

Донбас – Кременчук 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

Шайби: Толстушко, 58:04
Рахунок у серії: 2:1

Ви це бачили? «Донбас» виграв перший матч фіналу УХЛ, відігравшись з 0:3 – відео

Здавалося, що і третій матч фінальної серії УХЛ між «Кременчуком» і «Донбасом» буде вирішене в овертаймі. Перші два поєдинки фіналу «Донбас» виграв саме в додатковий час.

Однак «Кременчук» переміг 1:0 завдяки шайбі Всеволода Толстушко в меншості на 59 хвилині поєдинку.

Таким чином, «Кременчук» розмочив рахунок у фінальній серії плей-офф УХЛ і продовжив серію ще на один поєдинок.

Зазначимо, що наступний матч серії команди проведуть вже 14 жовтня в Дружківці. Початок матчу о 18:45.