Кросовер та аварійна майстерня. Які машини купували установи Чернівецької області

За інформацією: Суспільне Чернівці.

renault.ua

Установи Чернівецької області цьогоріч купили дев'ять авто. Це легковики від 455 тисяч до 689 тисяч гривень, аварійні майстерні, автомобілі швидкої та бортовий МАЗ за майже три мільйони гривень. Суспільне публікує закупівлі, які відбулись через систему Prozorro.

Chery Tiggo 4 для Чернівціводоканалу

Чернівціводоканал купив кросовер Chery Tiggo 4 2021 року випуску. Легковик коштує майже 456 тисяч гривень. У тендері виграла компанія "Тернопільавто".

Фото Tiggo 4 з сайту виробника. Джерело: chery.ua

Renault Express для Чернівціобленерго

Обленерго купило легковик Renault Express за майже 502 тисячі гривень. У цю суму входить доставка, всі податки, збори та інші витрати, потрібні для поставки авто. Під час закупівлі вказували цю модель авто або еквівалент. Компанія "Автоподіум" має поставити машину до кінця року.

Рендер автомобіля Renault Express з сайту виробника. renault.ua

Легковик купили відповідно до запланованих змін інвестиційної програми "Чернівціобленерго" на 2022 рік, йдеться на Prozzoro.

Citroen C-Elysee для СБУ області

Автомобіль за понад 575 тисяч гривень має поставити компанія "Автоград Одеса" до 21 листопада. У технічному завданні йдеться, що автомобіль повинен бути новим, виготовленим не раніше 2021 року та на ручній коробці передач.

Фото Citroen C-Elysee з сайту виробника. citroen.ua

Renault Duster для обласного центру з гідрометеорології

Компанія "Автоподіум" поставить центру з гідрометеорології спеціалізований автомобіль на базі Renault Duster за 689 тисяч гривень. Авто мають доставити до кінця року.

У технічних вимогах йдеться, що авто купують, аби проводити спеціалізовані роботи з гідроморфологічного обстеження та обстеження зон затоплення у важкодоступних місцях в басейнах річок. У вимогах вказано, що автомобіль повинен бути новим, рік випуску — не раніше 2022 року.

Рендер позашляховика Renault Duster з сайту виробника. renault.ua

Два легковики Chevrolet Cobalt для Міськсвітла

Комунальне підприємство Міськсвітло купило два легкові автомобілі Chevrolet Cobalt. Обидва 2021 року випуску за 692 тисячі гривень за обидва. У тендері виграла компанія "Равон Моторс Україна".

Фото Chevrolet Cobalt. chevrolet-tsm.com.ua

Медичний автомобіль для міської поліклініки №1

Міська поліклініка №1 купила автомобіль швидкої допомоги типу А1 на базі Fiat Doblo за 1 мільйон 350 тисяч гривень. Компанія "Ксенко авто продакшн", яка перемогла у тендері, має поставити авто до кінця року.

Автомобіль швидкої на базі Fiat Doblo. autocentre.ua

Спеціалізована аварійна майстерня для Чернівціобленерго

В обленерго придбали машину за 1 мільйон 918 тисяч гривень. Шукали ТК-ІV-АРМ або еквівалент на рамі автомобіля Iveco Daily 35C13. У тендері перемогла компанія "Торговий дім Техкомплект". Вона поставить машину до 31 грудня.

Фото автомобіля ТК-IV-АРМ на IVECO DAILY 35C13D з сайту виробника. thk.kiev.ua

Бортовий автомобіль для Чернівціобленерго

В обленерго купують вантажоперевізний автомобіль — бортовий МАЗ 4381C0 за 2 мільйони 736 тисяч гривень. Така машина призначена для встановлення різного спеціалізованого обладнання.

Фото МАЗу 4381C0. maz.by

У тендері перемогла компанія "Торговий дім Технокомплект", вона має поставити машину до кінця року. Закупівлю проводять за інвестиційною програмою товариства на 2022 рік.