Курйоз дня: 2 години водолази шукали жінку, а вона сама підійшла запитати, кого шукають (ФОТО)

Справді курйозний і кумедний випадок трапився сьогодні у столиці, про який в себе на сторінці у Фейсбук розповіла Муніципальна Варта Києва.

Сьогодні, 21 липня, близько 6:00 в Парку Партизанської слави загін Муніципальної охорони помітив на березі водойми речі, зокрема і документи, їх власниці ніде не було. Після того, як пошуки людини поблизу не дали результату, «муніципали» припустили найгірше — хтось із відпочивальників міг просто потонути. Працівники Муніципальної охорони і викликали працівників ДСНС, які привезли із собою професійних водолазів. О 8:00 розпочалася пошукова операція у воді.

І ось, близько 10:00 до рятувальників підходить та сама власниця речей, яку розшукували і просто запитує: «А що у Вас сталось, кого шукаєте?» 

І працівники Муніципальної охорони, і рятувальники ще довго сміялись із самої ситуації, адже надзвичайно рідко трапляються випадки, коли пошуки водолазів закінчуються для когось усмішкою, але сьогодні, на щастя, був саме той випадок. 

Наприкінці березня схожа історія трапилася і в Тернополі. Тоді люди викликали рятувальників, бо побачили на тернопільському ставі особисті речі, а поруч нікого не було, тому теж припустили, що чоловік міг потонути. Рятувальники вже розпочали пошукову операцію, а тоді повернувся рибалка, який був власником речей і повідомив, що просто відійшов на берег по справах, а речі залишив біля лунки, де рибалив.

Источник