Висока зарплата і робота на холоді: тернополяни можуть взяти участь в антарктичній експедиції

Тернополяни можуть взяти участь у конкурсі на 27-му Українську антарктичну експедицію на 2022-2023 роки і попрацювати в екстремальних умовах за хорошу заробітню плату.

Конкурс на оголосив Національний антарктичний науковий центр. Команду формують з 12 учасників: орієнтовно з 7-ми науковців, дизеліста-електрика, системного механіка, сисадміна, лікаря та кухаря. Відповідне оголошення розмістили на сайті Національного антарктичного наукового центру (НАНЦ) ще 19 липня 2021 року.
Вчених шукають за напрямами: науки про життя, науки про Землю та фізичні науки.

«Цьогоріч чекаємо більше заявок на конкурс від кандидатів та кандидаток, адже, по-перше, восени минулого року Уряд суттєво збільшив зарплату для наших полярників, в середньому до 54 тис. грн на місяць, і тепер в Антарктиду можна їхати не тільки за неймовірними враженнями, а, по-друге, саме 27-ма експедиція вперше за останні 20 років вирушить на станцію на власному науково-дослідному криголамі! Нагадаю, що 7 липня Уряд виділив кошти на його купівлю, а 14 липня це рішення погодив бюджетний комітет ВРУ, й ми уже запустили всі необхідні процедури для придбання судна», – зазначив директор НАНЦ Євген Дикий.

До кандидатів є як загальні вимоги, так і специфічні за посадою. Наприклад, кожен майбутній полярник чи полярниця повинні мати гарний стан здоров’я, бути комунікабельними та неконфліктними, знати іноземну мову, вміти працювати з комп’ютером тощо. Усі вимоги можна переглянути тут.

Водночас немає жодних обмежень за гендерною чи іншими ознаками.

Конкурс у 27-му УАЕ триватиме в кілька етапів. Після завершення прийому анкет Конкурсна комісія здійснить попередній відбір кандидатів (за формальними ознаками). Відтак упродовж місяця претенденти повинні будуть подати необхідний пакет документів. На третьому етапі відбувається фахова співбесіда та психологічне тестування. За їхніми підсумками Конкурсна комісія приймає рішення про рекомендацію або відхилення кандидатур до складу експедиції. Також формується кадровий резерв. Після цього на кандидатів чекає медичний огляд і в разі його успішного проходження – командні збори, тренінги та навчання.

Источник

Новости Украины