Лопес-старший знайшов суперника для Ломаченка: американець раніше глузував з українця

Лопес-старший знайшов суперника для Ломаченка
/ Getty Images

Батько та тренер абсолютного чемпіона світу у легкій Теофімо Лопеса вже підшукав наступного суперника для Василя Ломаченка. Лопес-старший запропонував українцю провести бій проти Джервонти Девіса.

Наставник не лише встигає ділитись враженнями, які його переповнюють після перемоги його сина 17 жовтня над боксером з України, а й вже навіть підшукав Ломаченку потенційного суперника. Про кандидата Лопес-старший розповів у інтерв’ю ютуб-каналу
Johnny’s Fight Palace.

Варте уваги Ломаченко боявся: Лопес-старший про ідеальний бій сина проти українця

Суперник для Ломаченка

На думку батька Теофімо, головним претендентом на бій проти боксера з України може бути Джервонта Девіс.

За його словами, американець хороший суперник для українця. Якщо він відправить Ломаченка у нокаут, то зможе розраховувати на бій проти його сина.

“Я сподіваюся, що Девіс продовжить робити те, що робить, і вони з Теофімо поб’ються в майбутньому. Головне завдання – не йти від поєдинків і перемагати. Я вважаю, що в наступному бою Джервонта повинен зустрітися з Ломаченком. Нехай зустрінеться з Василем, а ми подивимося, що він зможе з ним зробити. Це хороший бій”, – заявив тренер.

Хто такий Джервонта Девіс?

Американський боксер, який дебютував на професійному рингу у 2013 році. У 
вересні 2019 року Девіс відмовився від титулу суперчемпіона WBA у другій напівлегкій вазі і перейшов у легку вагу. Інтереси боксера із США представляє 
Флойд Мейвезер-молодший.

Додамо, що раніше Девіс глузував з українського боксера. Американець під час свого тренування вирішив спародіювати Василя, який перед своїми поєдинками підстрибує в кутку рингу.

Источник