Львів’янин, який коригував ракетні удари по Яворівському полігоні, може сісти за грати на 15 років

Фото: Офіс генпрокурора/джерело: Еспресо

За матеріалами Служби безпеки судитимуть агента рф, який здійснював коригування ракетних обстрілів по Яворівському міжнародному військовому полігону.

Як повідомляє Управління СБУ у Львівській області, зрадником виявився колишній працівник КДБ. Він передавав ворожій стороні інформацію про місця розташування ЗСУ та їх озброєння.

Задокументовано, що зібрані дані (точні локації з позначками на карті) зловмисник надсилав своєму російському куратору через спеціально прихований чат в Телеграм-каналі.

Тепер його чекає справедливий суд та до 15 років позбавлення волі.

Коригувальник ударів по Яворівському полігону виявився колишнім “КГБістом” та колись працював у Службі безпеки України, про це Ukraine.Media розповів генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун.

“Йому 71 рік, він у 1993 році звільнився з СБУ, а до цього служив у КГБ, у нього яскраво виражена проросійська направленість риторики. Якщо у інших теж може бути така ж прихильність до СРСР, то він не полишав активних антиукраїнських політичних заходів”,  зазначив Віктор Ягун.

Також коригувальник активно виступав на мітингах 1-го та 9-го травня, які у Львові завжди закінчувалися невдоволеннями та зіткненнями у натовпі.

Активна позиція чоловіка була зафіксована ворогом і йому запропонували стати коригувальником вогню.

Як повідомлялося, правоохоронці затримали коригувальника ворожого вогню по Яворівському полігону на Львівщині.

 

 

Джерело

Новости Украины