Майору з Вінниці, який організував ухилення від мобілізації, призначили 1 мільйон гривень застави

Майору з Вінниці, який організував ухилення від мобілізації, призначили 1 мільйон гривень застави

Начальника відділення забезпечення Вінницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (колишній військкомат) взяли під варту і призначили 1 мільйон гривень застави. Чоловік організував ухилення мобілізації за 1500 доларів.

Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

«Як повідомлялося 10 червня, за процесуального керівництва Вінницької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону викрито та затримано начальника відділення забезпечення Вінницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, який одержав неправомірну вигоду в розмірі 1400 доларів США та 3550 грн від громадянина України за вчинення дій з використанням службового становища, а саме – за непризов під час загальної мобілізації», – йдеться у повідомленні.

13 червня слідчий суддя Вінницького міського суду погодився з позицією процесуального керівника та задовольнив клопотання про застосування до підозрюваного запобіжного заходу у виді тримання під вартою з визначенням застави у розмірі 807 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 1 001 083 грн., а також відсторонив хабарника в погонах від займаної посади.

Источник